Description
Tracklisting
Disc 1
1. Black Lounge – Baltic Fleet
2. 3 Dollar Dress – Baltic Fleet
ourprice £9.51
Black Lounge/3 Dollar Dress – Baltic Fleet (Vinyl / 7″ Single) – 07/04/2017
In stock
Disc 1
1. Black Lounge – Baltic Fleet
2. 3 Dollar Dress – Baltic Fleet
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | BU045 |
| MPN | 5030408054577 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2017 |
| Contributor | Baltic Fleet (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" Single Limited |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Blow Up |
| Genre | Electronic, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.