Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Backengrillen (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Hardcore, Rock/Pop |
| Label | Svart Records |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | The Orchard |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 6430080236626 |
| Catalogue Number | SVART349LP |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Backengrillen |






Reviews
There are no reviews yet.