Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Slovak Philharmonic Orchestra (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Genre | General, tbc |
| Label | Bellevue Publishing |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl |
| Publisher | Proper Music Distribution |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 5712192004609 |
| Catalogue Number | 02156-VB-CV |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Bach: Brandenburg concertos |





Reviews
There are no reviews yet.