Description
Tracklisting
Disc 1
1. Baba O’Riley (Qwartz Extended Remix) – The Who
2. Baba O’Riley (Qwartz Dub Remix) – The Who
ourprice £14.60
Baba O’Riley – The Who (Vinyl / 12″ EP Coloured Vinyl) – 07/02/2025
In stock
Disc 1
1. Baba O’Riley (Qwartz Extended Remix) – The Who
2. Baba O’Riley (Qwartz Dub Remix) – The Who
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | ICONS007 |
| MPN | 5065019994752 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP Coloured Vinyl |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2025 |
| Contributor | The Who (Artist) |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Product-type | 12" EP Coloured Vinyl |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Icons |
| Genre | Rock, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" EP Coloured Vinyl |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.