Description
Tracklisting
Disc 1
1. Neighborhood #1 (Tunnels) – Arcade Fire (4.48)
2. My Buddy – Arcade Fire (2.23)
ourprice £13.73
Neighborhood #1 (Tunnels) – Arcade Fire (Vinyl / 7″ Single) – 29/11/2019
In stock
Disc 1
1. Neighborhood #1 (Tunnels) – Arcade Fire (4.48)
2. My Buddy – Arcade Fire (2.23)
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | 19075986147 |
| MPN | 0190759861479 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2019 |
| Contributor | Arcade Fire (Artist) |
| Publisher | Sony Music Entertainment |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Sony Music CMG |
| Genre | Indie/Alternative, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.