Description
Tracklisting
Disc 1
1. Ghost Train – Andy Partridge
2. Great Day – Andy Partridge
3. Maid of Stars – Andy Partridge
4. The Mating Dance – Andy Partridge
ourprice £11.35
My Failed Songwriting Career- Volume 1 – Andy Partridge (Vinyl / 12″ EP) – 23/07/2021
In stock
Disc 1
1. Ghost Train – Andy Partridge
2. Great Day – Andy Partridge
3. Maid of Stars – Andy Partridge
4. The Mating Dance – Andy Partridge
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | APEEP903 |
| MPN | 0633367793515 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2021 |
| Contributor | Andy Partridge (Artist) |
| Publisher | Lasgo |
| Product-type | 12" EP |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Panegyric |
| Genre | Experimental, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.