Description
Tracklisting
Disc 1
1. River Deep, Mountain High – The Easybeats
2. Made My Bed, Gonna Lie in It – The Easybeats
3. Lovin’ Machine – The Easybeats
4. Friday On My Mind – The Easybeats
ourprice £12.97
Lovin’ Machine – The Easybeats (Vinyl / 7″ EP) – 21/04/2018
In stock
Disc 1
1. River Deep, Mountain High – The Easybeats
2. Made My Bed, Gonna Lie in It – The Easybeats
3. Lovin’ Machine – The Easybeats
4. Friday On My Mind – The Easybeats
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | REP018 |
| MPN | 5060331751311 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" EP |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2018 |
| Contributor | The Easybeats (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" EP |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Rhythm and Blues Records |
| Genre | 60s, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 7" EP |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.