Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Mock Deer (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Indie/Alternative, Rock/Pop |
| Label | Mock Deer |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Release-year | 2020 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 5060366788436 |
| Catalogue Number | MD001LP |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.