Description
Tracklisting
Disc 1
1. She’s a Rose – Mestizo Beat
2. Lotsapapa – Mestizo Beat
ourprice £15.27
She’s a Rose/Lotsapapa – Mestizo Beat (Vinyl / 7″ Single) – 29/03/2024
In stock
Disc 1
1. She’s a Rose – Mestizo Beat
2. Lotsapapa – Mestizo Beat
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | FSPT1032 |
| MPN | 0796520441323 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2024 |
| Contributor | Mestizo Beat (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | F-Spot Records |
| Genre | Psychedelic, R&B/Soul |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.