Description
Tracklisting
Disc 1
1. Get Your Point Over – Sebastian Williams
2. I Don’t Care What Mama Said (Baby I Need You) – Sebastian Williams
ourprice £9.91
Get Your Point Over/I Don’t Care What Mama Said (Baby I Need You): – Sebastian Williams (Vinyl / 7″ Single) – 27/08/2021
In stock
Disc 1
1. Get Your Point Over – Sebastian Williams
2. I Don’t Care What Mama Said (Baby I Need You) – Sebastian Williams
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | DNSCR018 |
| MPN | 5051083169080 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2021 |
| Contributor | Sebastian Williams (Artist) |
| Publisher | PIAS |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Deptford Northern Soul Club |
| Genre | Funk, R&B/Soul |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.