Description
Tracklisting
Disc 1
1. RZA Vs. Bobby Digital – RZA
2. Saturday Afternoon Kung Fu Theater – RZA
3. Pugilism – RZA
4. Never Love Again – RZA
5. Fate of the World – RZA
6. Fisherman – RZA
7. Kaiju – RZA
ourprice £28.85
Bobby Digital Vs. RZA – RZA (Vinyl / 12″ Album) – 08/07/2022
In stock
Disc 1
1. RZA Vs. Bobby Digital – RZA
2. Saturday Afternoon Kung Fu Theater – RZA
3. Pugilism – RZA
4. Never Love Again – RZA
5. Fate of the World – RZA
6. Fisherman – RZA
7. Kaiju – RZA
| Sleeve Grading | Mint |
|---|---|
| Colour | Standard |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | RN1018 |
| MPN | 5018755312014 |
| Unit Quantity | 1 |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Contributor | RZA (Artist) |
| Duration | 0.00 |
| Release-year | 2022 |
| Publisher | Proper Music Distribution |
| Product-type | 12" Album |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Wienerworld |
| Genre | Hip Hop, Rap/Hip Hop |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Artist Name |
Reviews
There are no reviews yet.