Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Francis Lai (Composer) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Compilation, Soundtracks |
| Label | Diggers Factory |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Integral |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 3700403521405 |
| Catalogue Number | PL2506596-LP |
| Composer | Francis Lai |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Play It Like Francis: Francis Lai Revisited |





Reviews
There are no reviews yet.