Description
Tracklisting
Disc 1
1. Caprice – Kevin Preston
2. Close My Eyes – Kevin Preston
3. I Know Where I Stand – Kevin Preston
ourprice £13.54
Caprice: – Kevin Preston (Vinyl / 7″ Single) – 11/03/2022
In stock
Disc 1
1. Caprice – Kevin Preston
2. Close My Eyes – Kevin Preston
3. I Know Where I Stand – Kevin Preston
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | WH067 |
| MPN | 0664213633341 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 7" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2022 |
| Contributor | Kevin Preston (Artist) |
| Publisher | Cargo Records |
| Product-type | 7" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Wild Honey Records |
| Genre | Rock and Roll, Rockabilly |
| Format | Vinyl / 7" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.