Description
Tracklisting
Disc 1
1. They Love Each Other – Jerry Garcia Band
2. Gomorrah – Jerry Garcia Band
3. Mystery Train – Jerry Garcia Band
4. Cats Under the Stars – Jerry Garcia Band
ourprice £18.50
How Sweet It Is Vol. 2: Live at Capitol Theatre 1978, FM Broadcast – Jerry Garcia Band (Vinyl / 12″ Album Coloured Vinyl) – 02/08/2024
In stock
Disc 1
1. They Love Each Other – Jerry Garcia Band
2. Gomorrah – Jerry Garcia Band
3. Mystery Train – Jerry Garcia Band
4. Cats Under the Stars – Jerry Garcia Band
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Jerry Garcia Band (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Genre | Rock, Rock/Pop |
| Label | Outsider |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Release-year | 2024 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 7427255404019 |
| Catalogue Number | OUTS036 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.