Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Édith Piaf (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Easy Listening, Nostalgia |
| Label | Number One Essentials |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 8436563186844 |
| Catalogue Number | 291046 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |





Reviews
There are no reviews yet.