Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Various Artists (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | Compilation, R&B/Soul |
| Label | Charly Records |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Lasgo Worldwide Media |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 5060767445129 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Deep Soul City (Anniversary Edition) |





Reviews
There are no reviews yet.