Description
Tracklisting
Disc 1
1. The Cottar – Smote
2. The Linton Wyrm – Smote
3. Snodgerss – Smote
4. Chamber – Smote
5. Wynne – Smote

ourprice £21.03
Clyppan – Smote (Vinyl / 12″ Album Coloured Vinyl) – 23/01/2026
In stock
Disc 1
1. The Cottar – Smote
2. The Linton Wyrm – Smote
3. Snodgerss – Smote
4. Chamber – Smote
5. Wynne – Smote
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Smote (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Genre | Drone, Folk |
| Label | Rocket Records |
| Number-of-discs | 1 |
| Product-type | 12" Album Coloured Vinyl |
| Publisher | Cargo Records |
| Release-year | 2026 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album Coloured Vinyl |
| Unit Quantity | 1 |
| MPN | 5056688831127 |
| Catalogue Number | LAUNCH401 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| Release Title | Clyppan |
Reviews
There are no reviews yet.