Description
Tracklisting
Disc 1
1. Same Old Story – Sleeping Dogs
2. Concrete – Sleeping Dogs
3. Suzy’s Song – Sleeping Dogs
4. (I Got My Tan In) El Salvador – Sleeping Dogs
5. Soldier – Sleeping Dogs
ourprice £21.63
Beware – Sleeping Dogs (Vinyl / 12″ Single) – 16/12/2022
In stock
Disc 1
1. Same Old Story – Sleeping Dogs
2. Concrete – Sleeping Dogs
3. Suzy’s Song – Sleeping Dogs
4. (I Got My Tan In) El Salvador – Sleeping Dogs
5. Soldier – Sleeping Dogs
| Artist Name | |
|---|---|
| Duration | 0.00 |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | 221984-11 |
| MPN | 5016958101312 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" Single |
| Sleeve Grading | Mint |
| Release-year | 2022 |
| Contributor | Sleeping Dogs (Artist) |
| Publisher | PIAS |
| Product-type | 12" Single |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Crass Records |
| Genre | Punk, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" Single |
| Colour | Standard |
Reviews
There are no reviews yet.