Additional information
| Artist Name | |
|---|---|
| Contributor | Ken-Ichiro Isoda (Artist) |
| Format | Vinyl / 12" Album |
| Genre | New Age |
| Label | We Are Busy Bodies |
| Number-of-discs | 2 |
| Product-type | 12" Album |
| Publisher | Redeye |
| Release-year | 2025 |
| Duration | 0.00 |
| Sleeve Grading | Mint |
| Unit Type | Vinyl / 12" Album |
| Unit Quantity | 2 |
| MPN | 0634457220546 |
| Catalogue Number | LPWABB212 |
| Record Grading | Mint |
| Colour | Standard |
| TEMU Carrier from Source | Vinyl Records |
| Release Title | Beach of the Pliocene |




Reviews
There are no reviews yet.