Description
Tracklisting
Disc 1
1. Seesaw – Andy Partridge
2. Let’s Make Everything Love – Andy Partridge
3. Come On Back – Andy Partridge
4. Love Is the Future – Andy Partridge
ourprice £9.15
My Failed Songwriting Career- Volume 2 – Andy Partridge (Vinyl / 12″ EP) – 08/04/2022
In stock
Disc 1
1. Seesaw – Andy Partridge
2. Let’s Make Everything Love – Andy Partridge
3. Come On Back – Andy Partridge
4. Love Is the Future – Andy Partridge
| Contributor | Andy Partridge (Artist) |
|---|---|
| Colour | Standard |
| Record Grading | Mint |
| Catalogue Number | APEEP904 |
| MPN | 0633367793614 |
| Unit Quantity | 1 |
| Unit Type | Vinyl / 12" EP |
| Artist Name | |
| Duration | 0.00 |
| Release-year | 2022 |
| Publisher | Lasgo |
| Product-type | 12" EP |
| Number-of-discs | 1 |
| Label | Ape House |
| Genre | Experimental, Rock/Pop |
| Format | Vinyl / 12" EP |
| Sleeve Grading | Mint |
Reviews
There are no reviews yet.